Dostawa sprzętu medycznego w ramach przeciwdzialania pandemii Covid 19

Closed 11 days ago

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ MINISTERSTWA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI Z WARMIŃSKO-MAZURSKIM CENTRUM ONKOLOGII W OLSZTYNIE
Date published
Closed 25 days ago
Deadline
Closed 11 days ago
Categories
33100000 - Medical equipments

Contact
Konrad Piotrowski
Email
przetargi@poliklinika.net
Tel
+48 895398297
Address
al. Wojska Polskiego 37
Olsztyn
10-228
Country
Poland

OCID
ocds-0c46vo-0133-323022-2020
Description

Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych w celu przeciwdziałania pandemii Covid 19, w szczególności:1) mobilny aparat RTG z ramieniem C – zadanie 1;2) ultrasonograf – zadanie 2;3) łóżka intensywnej opieki medycznej z materacami przeciwodleżynowymi, szt. 2 – zadanie 3;4) respiratory stacjonarne, szt. 2 – zadanie 4;5) zestawy do intubacji i wentylacji, 2 zestawy – zadanie 5;6) zestawy 6 pomp infuzyjnych, 2 zestawy – zadanie 6;7) kardiomonitory, szt. 2 – zadanie 7.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do niniejszej Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia – formularz wymaganych parametrów technicznych.
Mobilny aparat RTG z ramieniem C – szt. 1. Urządzenie dedykowane do wykonywania w KSOR pilnych badań obrazowych u pacjentów urazowych i wskazujących objawy Covid-19 (skrócenieŚcieżki diagnostycznej). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SIWZ. Ultrasonograf. Aparat przeznaczony do badań przyłóżkowych, wyposażony w min 3. głowice: convex, liniową i sektorową. Urządzenie na podstawie jezdnej, zasilane sieciowe i akumulatorowo, wyposażone w ekran dotykowy, posiadające funkcję wzmacniania obrazu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SIWZ. Łóżka intensywnej opieki medycznej z materacem przeciwodleżynowym – 2 zestawy. Łóżka wielofunkcyjne, wielopozycyjne, z pozycją krzesła kardiologicznego, z funkcją CPR, leże łóżka czterosegmentowe, z regulacją elektryczną, łóżko wyposażone w koła z funkcją do jazdy na wprost i łatwego manewrowania. Materace przeciwodleżynowe zmiennociśnieniowe z pompą, pokryty tkaniną nieprzemakalną, paroprzepuszczalną, antybakteryjną, trudnopalną, antyalergiczną, nieprzenikalną dla roztoczy, dostosowane wymiarowo do łóżka. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SIWZ. Respiratory stacjonarne – szt. 2. Respiratory stacjonarne przeznaczone do wspomagania oddychania w przypadku ostrej niewydolności oddechowej, dostosowane do prowadzenia wentylacji inwazyjnej i nieinwazyjnej o dużej efektywności, wyposażone w rozbudowane funkcje monitorowania i leczenia pacjenta. Urządzenia na podstawie jezdnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SIWZ. Zestawy do intubacji i wentylacji, szt. 2. W skład zestawu wchodzi video laryngoskop z łyżkami jednorazowymi, wyposażony w kamerę, źródło światła i monitor wysokiej rozdzielczości z funkcją zmiany kąta nachylenia ekranu oraz worek samorozprężalny (resuscytator) przeznaczony do wentylacji osób dorosłych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SIWZ. Zestawy 6 pomp infuzyjnych – 2 zestawy (12 szt.). Pompy strzykawkowe do podawania dożylnego i dotętniczego, skalibrowane do pracy ze strzykawkami różnych producentów, z możliwością programowania czasu i objętości infuzji, funkcją bolus na żądanie bez konieczności wstrzymania trwającej infuzji, wyposażone w system alarmów i ostrzeżeń o dysfunkcji urządzenia. Zasilanie sieciowe i akumulatorowe. Pompy z możliwością montażu do szyn lub statywów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SIWZ. Kardiomonitory – 2 szt. Urządzenia do monitorowania parametrów życiowych pacjenta. Urządzenie z funkcją pomiaru EKG, pomiaru częstości oddechu, pomiaru saturacji, pomiaru kapno, pomiaru temperatury, pomiaru ciśnienia krwi metodą nieinwazyjną oscylometryczną, pomiaru ciśnienia krwi metodą inwazyjną, pomiaru wartości pulsu, pomiaru rytmu serca. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 2 do SIWZ.

About Spend Network

Copyright 2020 (enter name of Spendnetwork's legal entity)

Registered address of office

Licensing of other data listed here

  • Legal
  • Privacy
  • Support

More from Spend Network

  • Medium
  • Twitter
  • Linkedin