Sprzedaż wraz z dostawą sprzętu komputerowego dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Buyer Name
UNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE
Total no. of suppliers
1
Supplier name
NGE POLSKA SP. Z O.O.

Description

Serwery do backup-u (1s) – 2 sztuki. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest załącznikiem nr 1 do SIWZ. Serwery (2s) – 1 sztuka. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest załącznikiem nr 1 do SIWZ. Urządzenia do transmisji danych cyfrowych (4sw) – 2 sztuki. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest załącznikiem nr 1 do SIWZ. Urządzenia do transmisji danych cyfrowych (1r) – 2 sztuki. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest załącznikiem nr 1 do SIWZ. Serwer poleasingowy (3s) – 1 sztuka. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest załącznikiem nr 1 do SIWZ. Urządzenia do transmisji danych cyfrowych (1sw) – 1 sztuka. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest załącznikiem nr 1 do SIWZ. Urządzenia do transmisji danych cyfrowych (2sw) – 1 sztuka, Moduły optyczne kompatybilne z ww. switchem – 7 sztuk. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest załącznikiem nr 1 do SIWZ. Urządzenia do transmisji danych cyfrowych (3sw) – 1 sztuka. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest załącznikiem nr 1 do SIWZ. Laptop (L1) – 1 sztuka. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest załącznikiem nr 1 do SIWZ. Laptopy (2L) – 1 sztuka. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest załącznikiem nr 1 do SIWZ.

Date published
19/11/2019

OCID
ocds-0c46vo-0133-546912-2019
Categories (CPV)
30200000 - Computer equipment and supplies

About Spend Network

Copyright 2020 Ticon UK Limited. Ticon is a UK company registered at Raincloud, Vincent Square, London, England, SW1P 2PD under company number 04962733.

  • Legal
  • Privacy
  • Support

More from Spend Network