Usługi transmisji sygnału radiowego

Buyer: Polskie Radio – Spółka Akcyjna


Share this: Share this page using Twitter Share this page using LinkedIn Share this page using Facebook Share this page using Google Share this page using emailDescription:
Description:
Przedmiot zamówienia w ramach zadania nr 1 są usługi kodowania i multipleksacji programów radiowych oraz danych dodatkowych Polskiego Radia S.A., polegające na kodowaniu nie więcej niż 10 programów wraz z danymi dodatkowymi i ich premultipleksacji w celu wytworzenia strumienia ETI oraz usługi regionalizacji (maksymalny możliwy do udzielania).
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 2 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Białymstoku i aglomeracji białostockiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 3 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Gdańsku i aglomeracji gdańskiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 4 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Katowicach i aglomeracji śląskiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 5 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Kielcach i aglomeracji kieleckiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 6 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Koszalinie i aglomeracji koszalińskiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 7 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Krakowie i aglomeracji karkowskiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 8 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Lublinie i aglomeracji lubelskiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 9 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Łodzi i aglomeracji łódzkiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 10 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Olsztynie i aglomeracji olszytnie. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 11 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Opolu i aglomeracji opolskiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 12 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Opolu i aglomeracji opolskiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 13 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Rzeszowie i aglomeracji rzeszowskiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 14 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Szczecinie i aglomeracji szczecińskiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 15 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ we Wrocławiu i aglomeracji wrocławskiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 16 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Zielonej Górze i aglomeracji zielonogórskiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 17 są usługi dosyłu sygnału do stacji nadawczej(ych) oraz rozpowszechniania sygnału multipleksu w standardzie DAB+ w Warszawie i aglomeracji warszawskiej. Szczegółowe wymogi i warunki wykonania przedmiotu zamówienia w ramach Zadań nr 2 zostały opisane w części II Załącznika nr 1 do SIWZ.

Country:
Country:
Poland

Published:
Published date:
Jun 07 2017

Deadline:
Deadline:
Jul 13 2017

CPVs:
CPVs:
64228200 - Radio broadcast transmission services
64228200 - Radio broadcast transmission services

Address:
Address:
al. Niepodległości 77/85
Warszawa
Poland

Location:
Location:
Warszawa

Contact:
Contact:
Matylda Grzybowska

Email:
Email:
zamowienia.publiczne@polskieradio.pl

Tel:
Tel:
+48 226453690
OC ID:
Open Contracts ID:

Saved on:
Saved on:

Source ID:
Source ID:
215348-2017


Mail icon: Send an email to Open Opps Twitter logo: Open Opps Twitter page LinkedIn logo: Open Opps LinkedIn page Facebook logo: Open Opps Facebook page


Open Contracting Logo   Open Data Logo