Stavební práce

Buyer: Královéhradecký kraj


Share this: Share this page using Twitter Share this page using LinkedIn Share this page using Facebook Share this page using Google Share this page using emailDescription:
Description:
Předmětem veřejné zakázky je realizace stavebních prací a souvisejících služeb a dodávek spočívajících v realizaci stavebních úprav v budově Vyšší odborné školy zdravotnické a Střední zdravotnické školy, Komenského 234, Hradec Králové. Je navržena rekonstrukce odborných učeben fyziky, chemie, biologie a navazujících prostor. Součástí rekonstrukce jsou nové rozvody vzduchotechniky, kanalizace, vody, plynu, rozvodů elektriky, rozvodů pro ozvučení, datových rozvodů, instalace zatemnění, výměna povrchů podlah, úprava vstupů do učeben (bezbariérovost).
V prostoru východního schodiště dojde k vestavbě výtahu do zrcadla schodiště. V úrovni 1. PP dojde k prolomení stávajícího zdiva a k založení výtahové šachty v úrovni - 0,900 m. Šachta je po celé výšce schodiště (1. PP až 4. NP) vynesena čtveřicí ocelových sloupů a opláštěna velkoformátovými tabulemi z bezpečnostního skla. Výtah je plně vybaven a dimenzován pro přepravu osob se sníženou schopností pohybu a orientace.

Country:
Country:
Czech Republic

Published:
Published date:
Apr 05 2017

Deadline:
Deadline:
May 12 2017

CPVs:
CPVs:
45000000 - Construction work

Address:
Address:
Pivovarské náměstí 1245
Hradec Králové
Czech Republic

Location:
Location:
Hradec Králové

Contact:
Contact:
Mgr. Jitka Bučková

Email:
Email:
jbuckova@kr-kralovehradecky.cz

Tel:
Tel:
+420 495817512

URL:
URL:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.htmlOC ID:
Open Contracts ID:

Saved on:
Saved on:

Source ID:
Source ID:
125519-2017


Mail icon: Send an email to Open Opps Twitter logo: Open Opps Twitter page LinkedIn logo: Open Opps LinkedIn page Facebook logo: Open Opps Facebook page


Open Contracting Logo   Open Data Logo