Sprzęt oftalmologiczny

Buyer: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach


Share this: Share this page using Twitter Share this page using LinkedIn Share this page using Facebook Share this page using Google Share this page using emailDescription:
Description:
Sonda do endofotokoagulatora okulistycznego Iris Medical – wyszczególnienie ilościowe i asortymentowe określono w załączniku 4.1 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Port samotrzymający – wyszczególnienie ilościowe i asortymentowe określono w załączniku 4.2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Sondy do endofotokoagulatora okulistycznego Laser Star – wyszczególnienie ilościowe i asortymentowe określono w załączniku 4.3 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Światłowód xenonowy do aparatu Xenotron III – wyszczególnienie ilościowe i asortymentowe określono w załączniku 4.4 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Materiały eksploatacyjne do aparatu Associate-Dorc – wyszczególnienie ilościowe i asortymentowe określono w załączniku 4.5 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.
Akcesoria i materiały eksploatacyjne do urządzeń medycznych- wyszczególnienie ilościowe i asortymentowe określono w załączniku 4.6 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia.

Country:
Country:
Poland

Published:
Published date:
Oct 20 2016

Deadline:
Deadline:
Nov 28 2016

CPVs:
CPVs:
33122000 - Ophthalmology equipment
33122000 - Ophthalmology equipment

Address:
Address:
ul. Ceglana 35
Katowice
Poland

Location:
Location:
Katowice

Contact:
Contact:
Dział Zamówień Publicznych

Email:
Email:
zp@uck.katowice.pl

Tel:
Tel:
+48 323581332
OC ID:
Open Contracts ID:

Saved on:
Saved on:

Source ID:
Source ID:
366589-2016


Mail icon: Send an email to Open Opps Twitter logo: Open Opps Twitter page LinkedIn logo: Open Opps LinkedIn page Facebook logo: Open Opps Facebook page


Open Contracting Logo   Open Data Logo